KONST / Litografier / Färglitografi 13967594
nr 1396 7594
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 112/295, figurer. Motivet: 25x25, yttermått inklusive ram: 41x39 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:19:47
300 kr
350 kr
900 kr